Şişli Evden Eve Nakliyat

Kaliteli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

makale

Evden eve nakliyat aslında bakılırsa oldukça karmaşık bir hizmettir, ancak uzman personelimiz ve Arnavutköy ilçesinde taşımacılık konusunda tecrübeli ekibimiz ile evden eve nakliyat sizler için çok kolay bir hale getiriyoruz. Nakliyat işlemini özetlemek gerekirse aşağıda sizlere adım-adım nakliyat sürecini anlatıyoruz:

1. Nakliyat ihtiyacınızı analiz etmek üzere ekspertizimiz ücretsiz olarak evinize sizlerle belirlediğimiz saatte ve tarihte gelir ve analiz yapar. Eşyaların durumu, binada asansör olup olmaması, kaç kişilik bir ekip ile çalışma yapılması gerektiği, nasıl bir nakliyat aracının uygun olduğu gibi konulara bakar. Nakliyat süreci ile ilgili sizlere detaylı bilgiler sunar.

2. Taşınmak istediğiniz tarihte nakliyat aracımız ile evinize geliyoruz. Tüm ekibimiz düzenli bir şekilde eşyalarınızın ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyor. Demonte edilmesi gereken eşyalarınız demonte edilmesini sağlıyor.

3. Tüm eşyalarınız en kaliteli malzemeler ile ambalajlanıp kutulara konulduktan sonra teker teker aracımız güvenli bir şekilde yükleniyor. Her ebatta ambalajlama çeşitlerimiz mevcuttur, ve her daim eşyalarınızı en çok koruyacak olan ambalajlar tercih edilecektir.

4. Nakliyat aracımız teslimat adresine geldiğinde uzman ekibimiz eşyalarınız düzenli bir şekilde teker teker yeni evinize yüklüyor.

5. Montaj işlemi gerektiren eşyalarınız sizlerin talebi doğrultusunda evinizde belirtilen yerlere monte ediliyor (dolap, beyaz eşya vs.)

6. Son kontrollerden sonra uzman ekibimiz bir sonraki nakliyat ihtiyacınızda tekrar bizi seçmeniz dileğiyle sizlere veda ediyor.

Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, ve hatırlatırız ki, bizimle bir defa çalışan müşterilerimiz o kadar memnun kalırlar ki bir sonraki ihtiyaçlarında bizi tercih ediyorlar. Bununla beraber arkadaşlarına ve dostlarına evden eve nakliyat için bizlerle çalışmayı öneriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir